پایگاه شهیدبهزادطهمورثی

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ هست و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از تمام جزئیات پیگردقانونی دارد

پایگاه شهیدبهزادطهمورثی

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ هست و هر گونه کپی برداری و سواستفاده از تمام جزئیات پیگردقانونی دارد

پایگاه شهیدبهزادطهمورثی
ایران شــده گــلـشنـ از روے ڱل شهیــد هرکجـــا گذرے ڪنے بود ڪوے شــهـــیــد
ازخــاڪ وطنـ ز هر ڪجا بردارے اید بہ مۺامـ جـــــانـ از او بۅے شہـــــــیـــد

سلام خدمت دوستان گرامے

(ونزعنا ما فی صدورهم من غل إخوناعلی سررمتقابلین)

ما ائینه دلهای پاک انها را از کدورت کنیه حسد و هر خلق ناپسند بکلی و پاکیزه سازیمـ تاهمه با هم بردار و دوستدار هم شوندشهیدانـ ائینه پاکی هستند جان را به تن خریدن و .......


پیام های کوتاه
  • (25 دقیقه قبل)
    ......
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
  • ۲۶ مرداد ۹۶، ۱۱:۲۸ - مهندس رضا عباسی
    سلام
پنجشنبه, ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵ ق.ظ

تاریخ وقوع 9دی

نه دی
‍ 📢"📢"📢"📢
🔶 #تاریخ_وقوع   9  دی ماه

🔸🍃روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

🔸❀✍ روز نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و مردم آگاه و با شعور ایران با حضور هشیارانه خود در صحنه علاوه بر حفظ پایه های نظام اسلامی و دفاع از ارزش ها و اهداف عاشورایی، با دشمنان ولایت فقیه که از ارکان مهم این نظام است به مبارزه پرداختند و رهنمودها و روشنگری های مقام معظم رهبری از عوامل اصلی ظهور حماسه 9 دی و حضور میلیونی مردم در صحنه دفاع از ارزش های انقلاب و نظام است.

🔸✍ بی تردید آنچه در نهم دیماه 1388اتفاق افتاد حماسه ای به یادماندنی در تاریخ 32ساله انقلاب بود. ملت بزرگ و عاشورایی ایران اسلامی صحنه پرشکوهی را در تاریخ انقلاب رقم زد و خواب را از چشم گستاخانه فتنه گران ربود و سد بزرگی را در مقابل آنان ایجاد کرد و این حرکت ملی درسی برای اهل تردید و عبرتی برای تصمیم سازان فتنه شد که اگر بخواهند با آرمان های یک ملت و اندیشه های برآمده از خون شهدا و رهبری،به گستاخی حرمت شکنی کنند،با خشم عاشورایی آنان روبرو خواهند شد.

🔸✍ بدون شک تعظیم و نکوداشت سالگرد این حماسه تاریخی در شرایط حساس امروز بسیار لازم و حیاتی است و موجب تعظیم شعائر اسلامی و بیعت مجدد با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی،امام راحل(ره)و مقام معظم رهبری می باشد.

🔸✍ امروز هوشیاری و بیداری ملت ایران سلاحی برنده در مقابل هجمه های دشمنان داخلی و خارجی است و گرامیداشت این روز بزرگ بسیار اثر بخش و مهم است.


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۱۰/۰۹